ייצוג זוכים בהוצאה לפועל

ניתן להניח כי מצבם של זוכים בהוצאה לפועל הוא מעולה והם אינם זקוקים לדבר, שכן הם זכו במשפט ובידם פסק דין שאומר כי עליהם לקבל כסף (או שווה כסף אחר) מהצד החייב להם. אולם מדובר במצב פשוט רק לכאורה, משום שבפועל מדובר בהליך סבוך שעשוי לקחת זמן רב.

זוכים בהוצאה לפועל עשויים למצוא את עצמם בהתמודדויות מורכבות בניסיון להשיג את שמגיע להם, ולהיתקל בביורוקרטיות מתישות ומעייפות. משרדנו עוסק זה שנים בתחום ההוצאה לפועל, ושכך נשמח ולסייע לכם לקבל את שמגיע לכם במהירות וביעילות. ללא הכרות עם מערכת ההוצאה לפועל אתם עשויים להיות מעורבים בתהליך ארוך ומורכב למדי שבתומו תמצאו כי בזבזתם זמן וכסף רב וללא תועלת אמתית.

איך בעצם נשיג את המגיע לכם?

על אף כי נדמה שאתם בצד הטוב והנוח של הדין, לא תמיד המצב כל-כך פשוט. כאמור זוכים בהוצאה לפועל יכולים לספור ימים רבים עד שיזכו לראות את המגיע להם. משרדנו מתמחה בביצוע והוצאה לפועל של פסקי דין והחלטות שיפוטיות אחרות, ובאמצעות הצוות המשפטי והמומחים האחרים בהם אנו נעזרים, נפעל לטובת השגת התוצאה הרצויה, בזמן המהיר ביותר ותוך מינימום הוצאות לך, הלקוח.

הגשת תביעה בהוצל"פ

הגשת תביעה בהוצאה לפועל הנו תהליך בן מספר שלבים שעשוי להתארך זמן רב, אם לא מנהלים אותו בצורה מקצועית ביותר. מהרגע שתמלאו את הטפסים ותגישו את התביעה ועד לרגע בו תקבלו את כספכם יכול לעבור זמן רב מאוד. ישנם קיצורי דרך וטכניקות שונות, שרק גורמים מיומנים ומקצועיים יודעים, וביכולתם לסייע לכם בייעול ושכלול התהליך.

הליכי הוצאה לפועל נגד חברה

כאשר חברה נכנסת לתהליך של הוצאה לפועל, העניין עשוי להיות מורכב אף יותר ממקרה בו אדם נכנס לתהליך דומה. הסיבה לכך היא שהגורמים המעורבים מול החברה הם בדרך כלל רבים יותר מאשר גורמים שמעורבים מול אדם בודד. משום שמדובר בהליך מורכב יותר, מומלץ שלא לבצעו בעצמכם אלא באמצעות עורך-דין המתמחה בעולם ההוצאה לפועל. זה כלל לא משנה אם אותה חברה חייבת לכם כסף או שירות או אתם נמנים על נציגי החברה. מה שמשנה הוא שתצטיידו בעו"ד בעל מומחיות בתחום הליכי הוצאה לפועל נגד חברה.